Loading...
About2018-11-18T17:33:03+00:00
ME TEEME SEDA SINU JAOKS!

Meie südamesooviks on parema elu loomine Sulle ja teistele inimestele. Ainuõige viis selle saavutamiseks on harjumuste ja mõtteviisi muutmine.

Päevik “Minu lugu” sündis, kui Indrek otsustas detsembris 2016 osta päeviku “The Five minute journal”.

Ma olin päevikut 2 kuud kasutanud. Ükskord tuli Kristi külla, eesmärgiga teha intervjuu “Hakkame tegutsema” saate jaoks, aga meil oli nii palju rääkida, et intervjuu jäi ära. Selle vestluse käigus näitasin talle seda päevikut, mida täidan. Kristi ütles, et peame selle eestikeelse versiooni kindlasti välja andma. Tundsime, et see päevik on äärmiselt vajalik ka meie enda Eesti inimeste jaoks. Mõeldud tehtud! Kõigepealt sai kirjutatud “The Five minute Journal” autoritele, et küsida luba päevik eesti keelde tõlkida ja eestipäraseks muuta. Jesss – luba saadud ning saime tööga alustada!

Ma olen ise saanud äärmiselt palju abi selle täitmisest, et olen rohkem avatud, ei muretse nii palju ja mõtlen palju positiivsemalt. Läbi mõtteviisi muutuse näen, et õiged inimesed on hakanud mu ellu tulema. Nad on abistanud ja julgustanud mind igal uuel sammul. Samuti on see päevik andnud kindla hommiku rutiini ja fookuse. Päeviku täitmine võtab hommikuti aega ainult 6-7 minutit ja muudab terve päeva positiivsemaks, kuna sean juba hommikul päeva positiivse tooni paika.

Selline väike muutus muudab tervet elu! See on ainult Sinu otsus, kas soovid elada positiivselt või näha kõike mustades toonides.

Pigem tasub olla tänulik kõige eest, mis olemas. Nii on tunduvalt lihtsam elada ja seda enam avad end uutele võimalustele. Mida rohkem näitad tänulikkust üles hetkel olemasolevale, seda enam tuleb sinu ellu uut, mille eest tänulik olla! Kuidas saab veel paremaks minna?”

See kõik juhtus 2017 märtsis ja nüüd on meil päevik eestikeelsena olemas ning teeme kõik selleks, et võimalikult paljud inimesed päevikut täitma ja kasutama hakkaksid.

KRISTI JÕEORG

Mina, Kristi Jõeorg, olen viimased 7 aastat tegutsenud ettevõtluses. Olen alustanud ja juhtinud edukalt tööohutusega tegelevat ettevõtet Riskianalüüs OÜ. Toimetan ka teistes ettevõtlusvaldkondades. Koolitan igakuiselt tööandjaid oma töötajate tervise hoidmise suunal. Minu senine kogemus näitab, et positiivsus, energilisus ning kirg on oma tegemistes üliolulised komponendid!

INDREK PÕLDVEE

Mina, Indrek Põldvee, olen tegutsenud 2015 aastast idufirmaga nimega Sorry as a Service. Selle ajajooksul olen ise kogenud tugevat läbipõlemist. Ma suutsin tänu sellele päevikule enda läbipõlemisest võitu saanud.  Päeviku tegemise põhjus on ennetada läbipõlemist ja võitu saada ennem kui liiga hilja. .  2017 aastal alustasin taskuhälingut nimega “Hakkame tegutsema“. 2018 aasta lõpuks on mul tehtud üle 60 intervjuu, üle 60 000 kuulaja saadetel olnud ja kogenud tohutult palju uut.. Soovin oma kogemusi jagada ja Kristiga koos viime läbi erienvaid koolitusi. Olen tugev tänulikkuse diiler ja võta julgelt ühendust kui küsimusi on.

Ammuta inspiratsiooni Eesti inimestelt

Minu arvates on Kristi ja Indrek võtnud omale tänuväärse ülesande kujundada Eesti inimeste harjumusi positiivsuse suunas. See ei ole lihtne, kuid kui see toode jõuab käputäie inimestenigi ja aitab muuta nende elu paremuse poole, on see igal juhul väärt ettevõtmine. Seisan ka ise positiivse ellusuhtumise eest ja  Minu Lugu päevik on positiivsete harjumuste kujundamiseks parim viis.

Liina Rukki