Personaalne päevik

23.00 19.00

Hinnatud 5.00/5 3 kliendi hinnangu põhjal
(3 arvustused)

Meie elu kujundavad meie harjumused. Seda päevikut igapäevaselt täites muudad oma elu kardinaalselt positiivsuse poole. Tänulikkuse tunde kasv toidab hinge ja annab igapäeva elule hoopis teise vaatenurga.

 • Elu muutev
 • Harjumusi muutev
 • Tellitav personaalselt Sinu ettevõte töötajatele ja partneritele
 • Parim kingitus endale ja sõbrale

Eritellimuse võimalus:

Soovin koos sõbraga igapäevaselt päevikut täita – ostes 2 päevikut on hinnaks kokku 30 eurot. Miks koos teise inimesega päevikut täita? Oleme näinud, et üksinda päeviku täitmine ei pruugi olla niivõrd jätkusuutlik. Täites päevikut koos sõbraga saab üksteist julgustada ja väheke “torkida”, et päeviku täitmine unarusse ei jääks. Päeviku täitmise tulemused ei ilmne 1 nädala pärast, need ilmnevad inimeste sõnul nähtavalt juba peale 2 kuulist järjepidevat täitmist.

 • Päeviku kaanele trükitakse ettevõtte logo ja inimese nimi või muu Sinule vajalik tekst.
 • Ostes 3 tavahinnaga päevikut kingime neljanda tasuta!

Kirjuta meile eritellimuse soov tellimused@minulugu.eu

Päevik toimetatakse kohale ostu sooritamisel kinnitatud aadressile. Tarnimise aeg 7 tööpäeva.

Tootekood: MS003 Kategooria:

Kirjeldus

Kõige lihtsam moodus alustada iga päeva positiivsete mõtetega

Meie elu kujundavad meie harjumused. Harjumused otsustavad, milline inimene sa oled ja kuidas sa oma elu elad. Oled sa kõigega rahul või võiks siiski midagi olla teisiti? Ehk tunned, et sul on pidevalt kiire? Ei jagu piisavalt aega pere, sõprade ega hobide jaoks? Et elu nautimist kipuvad varjutama väikesemad ja suuremad pettumused ning läbikukkumised?

Hea uudis see, et me kõik saame ise oma harjumusi ja oma elu muuta. Üks oskus, mis teeb meist parema inimese, on oskus tunda tänulikkust. Tänulikkus on võti rahulikumasse, mõtestatumasse ja õnnelikumasse ellu. Seda on võimalik õppida ning teha tänulikkusest oma elu igapäevane harjumus. Kuidas? Tänu sellele päevikule, millest võib saada sinu igapäevane sõber ja salajane relv, kes juhatab teed positiivse elu poole ning aitab keskenduda ainult headele asjadele.

Pane korraks nutitelefon käest või pühenda hilisõhtuse televiisori vaatamise asemel ainult seitse minutit päevas oma elu paremaks muutmisele ning alusta uut elu kohe täna! Päeviku täitmine on lihtne – pead ainult hetkeks mõtlema igale pisiasjale, mis sind tegelikult õnnelikuks teeb ning mille eest on sul põhjust olla tänulik. Pane need asjad kirja, lisa neile oma väikesed või suured soovid ning head asjad hakkavadki juhtuma! Hoiatame vaid selle eest, et päeviku lisamõjude hulka võivad kuuluda nii suurenenud õnn, paremad suhted kui ka pidevalt optimistlik meeleolu.

Mäletad hommikut, mil sa olid kohe ärgates värske ja puhanud ning tundsid ette, et tulemas on väga hea päev? Kas sa tahaksid seda tunnet tunda iga päev? „Minu lugu“ on loodud selleks, et aidata sul seda saavutada, sest pärast tõusmist saad kohe esimeste minutite jooksul paika panna ülejäänud päeva meeleolu ja kulgemise. Tänulikkus on hinge vitamiin. Seda päevikut igapäevaselt täites muudad oma elu kardinaalselt positiivsuse poole ja täidad oma hinge kasulike vitamiinidega. Uut harjumust kujundades avastad peagi ennast paradiisist!

„Minu lugu“ on:

 • Elu muutev – kui alustad päeva õigesti ja tänulikult, hakkavad head asjad iseenesest sinuga juhtuma. Iga päev.
 • Harjumusi muutev – sa unustad, mis on depressioon ja ärevus. Sa õpid tunnustamist ja tänulikkust ning kujundad läbi selle endale parema elu.
 • Tellitav personaalselt – päeviku saab tellida nimelise, mis seob sind oma uue sõbraga igaveseks.
  Parim kingitus endale ja sõbrale – investeerides vaid 7 minutit päevas ja jagades oma tänulikkust sõbraga, saate mõlemad nautida paremat, mõtestatumat ja õnnelikumat elu. See on nii lihtne!

Lisainfo

Kaal 350 g
Mõõtmed 21 x 15 cm
Värvivalik

Sinine, Punane

3 arvustust tootele Personaalne päevik

 1. Hinnanguga 5 / 5

  intz10

  Lihtsalt parim. Väga mõnus on igal õhtul päeva kokku võtta ja päevikut täita.

 2. Hinnanguga 5 / 5

  Henri

  Peale paari esimest päeva annab juba tunda. Hommikul antud positiivne toon värvib kogu päeva. Pole liiga raske ja samas pole liiga lihtne täita. Paneb ikkagi mõtlema ja süvenema, aga ei võta tükki küljest, et oleks liiga raske teha. Ootan juba põnevil, mis järgmiste nädalatega saama hakkab 🙂

 3. Hinnanguga 5 / 5

  Laura

  Väga hea viis häid harjumusi oma ellu tutvustada. Sain selle kingiks ja nüüd juba mõnda aega seda täites tunnen, kuidas see minu mõttemaailma ja ellu paremaid toone on toonud.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga