Loading...
KOOLITUSED2019-01-10T12:26:11+00:00

Meeskondadele suunatud koolitus, kus õpime üksteist paremini tundma, suhtlema avatult ja julgelt. Nii on võimalik vältida omavahelisel suhtlemisel eeldamist ja seeläbi pingete tekkimist ning meeskonnaliikmete valesti mõistmist.

Läbi üksteise tundmise, avatuse ja mõistmise loome usaldust. Usaldus ei teki iseenesest, see on vajalik luua läbi mõtete, väljaütlemiste ja tegude. Keskkonnas, kus on usaldus, mõistmine ja toetus, sünnivad ka parimad tulemused!

Kellele koolitus mõeldud?

Meeskonnad ettevõtetes erinevas suuruses. Meeskonnad, kes soovivad saavutada paremat koostöö vormi, parimaid tulemusi, usalduslik suhtlus ja töötada nagu üks meeskond. See nõuab aega ja pühendumist, palju usaldust. Selline töötamine annab võimaluse ettevõtel kiiremini kasvada. Töötajate soov töökohal püsida kasvab ja nii tekib lojaalne ja ühtehoidev kollektiiv. See on aluseks avatud kommunikatsioonile ja effektiivsele töötamisele. Läbipõlemisest taastuvad töötajad umbes 3-8 kuud. Enneta seda ja loo hea keskkond oma töötajatele.

MIKS SEDA KOOLITUST VAJA?

Ettevõtete töötempo ja nõudmised on kasvavas trendis, töötajatelt oodatakse koguaeg rohkem ja rohkem produktiivsust, mis on võimalik või püüab tulla tööandjale vastu, et vajalikud asjad tehtud saada. Märkamatult muutub tempo kiireks, aga inimesed ei muutu kiiremaks, pigem vastupidi! Kui stressitase ja koormus läheb liiga suureks tekib väsimus ja kurnatus ning töötulemused hakkavad halvenema. Aga kui stressitase ei alane, vaid hoopis suureneb (mis stressi ignoreerides enamasti juhtub), siis võib suure tõenäosusega rada viia sinna, kus inimene põleb läbi ning tal tekivad erinevad negatiivsed tunded nagu ärevus, hirmud, viha jne. Selle tulemusel on igal tasandil pinged kergemad tulema ja ettevõtte sisene efektiivne ning tulemuslik koostöö kipub kannatama.

  • 30-40% haiguspäevadest on põhjustatud stressist,

  • 20% töötajate lahkumisest ja vahetumisest on põhjustatud stressist,

  • Töötajate efektiivsuse vähenemisega kaasneb ettevõttele saamata jääv tulu,

Baltimaades läbiviidud uuringu kohaselt on ülekaalukalt levinuim stressi põhjustaja inimeste töökoormus ja suhted töökaaslastega. Tuuakse välja ka suhteid pere ja lastega, mille üle tunneb muret 33 protsenti eestlastest, 36 protsenti lätlastest ja 44 protsenti leedulastest. Tihtipeale kipuvad töö ja pereelu suhted omavahel seoses olema ja üksteist mõjutama.

Mis aga töötab? Koosveedetud aeg ja üksteisega silma silma suhtlemine inimlikul tasandil. Positiivsed töötajad on 30-50% produktiivsemad. Näiteks üks 25 000 töötajaga panga kõnekeskuse uuring näitas, et produktiivsemad olid tiimid, kus käidi samal ajal kohvipausil. Seda laiendades kogu ettevõttele vähenes keskmine kliendiga tegelemise aeg nõrgemates tiimides 20% ja keskmiselt kogu ettevõttes 8% hoides kokku 15 mln USD aastas ja tõstes töötajate rahulolu 10%.

Koolituse erinevus teistest koolitustest

Sarnaseid koolitusi on turul mitmeid. Meie koolitus erineb, kuna me teeme meeskonna siseselt tugigrupi süsteemid ja ise oleme nende gruppide juures isiklikult 2 kuud. Teeme kõik selleks, et need grupid töötavad ja inimesed hakkavad üksteise progressi toetama. Meeskonnas on oluline just üksteiste toetus ja usaldus. Läbi sellise tegevuse nagu me teeme tekib seda meeskonnas rohkem.

Mida meeskonnad koolitusel õpivad?

  • Meeskond õpib, kuidas saavutada üksteisega parem kontakt.

  • Meeskond õpib, kuidas teha iga liikmega oma meeskonnas parimal viisil koostööd.

  • Õpivad, miks ja kuidas võita ja võtta iseenda jaoks rohkem aega.

  • Mõtestama enda tööd lahti ja seda suurema kirega tegema.

KOOLITAJAD

Üle 10 aastase koolituskogemusega Kristi Jõeorg ja Indrek Põldvee.

KRISTI JÕEORG

Mina, Kristi Jõeorg, olen viimased 10 aastat tegutsenud ettevõtluses ja olnud ka koolitaja kõik need aastad. Koolituskogemus on kogunenud aastate jooksul sisekoolitajana erinevates ettevõtetes, lektorina Tallinna Tehnikakõrgoolis ja TalTechis. koolitajana erakoolitusasutustes, kus koolitan tänaseni tööandjaid ja töökeskkonna eest vastutajaid töötajate tervise hoidmise suunal, sealhulgas psühhosotsiaalsed tegurid töökeskkonnas.

Olen alustanud ja juhtinud edukalt tööohutusega tegelevat ettevõtet Riskianalüüs OÜ. Toimetan ka teistes ettevõtlusvaldkondades, et anda panus ennast ümbritsevatesse inimestesse. www.minulugu.eulehelt näed „Minu Lugu“ tänulikkuse päevikut ja lapsevanemale suunatud päevikut „Minu kasvamise päevik 0-7 aastat“.

Minu senine kogemus näitab, et avatus, positiivsus, energilisus ning kirg on edasiviivad jõud. Need loovad enese heaolutunde ning kasvatavad tegutsemistahet. Tunnen, et väärtuse loomine ennast ümbritsevatele inimestele on see, mis mind igapäevaselt kannustab ja innustab!

INDREK PÕLDVEE

Mina, Indrek Põldvee, olen tegutsenud 2015 aastast idufirmaga nimega Sorry as a Service. Selle ajajooksul olen ise kogenud tugevat läbipõlemist. Ma suutsin tänu sellele päevikule enda läbipõlemisest võitu saanud.  Päeviku tegemise põhjus on ennetada läbipõlemist ja võitu saada ennem kui liiga hilja. .  2017 aastal alustasin taskuhälingut nimega “Hakkame tegutsema“. 2018 aasta lõpuks on mul tehtud üle 60 intervjuu, üle 60 000 kuulaja saadetel olnud ja kogenud tohutult palju uut.. Soovin oma kogemusi jagada ja Kristiga koos viime läbi erienvaid koolitusi. Olen tugev tänulikkuse diiler ja võta julgelt ühendust kui küsimusi on.

Koolituse tagasiside klientidelt

“Päeviku järjepidev täitmine õpetas märkama just pisikesi rõõme. Alguses oli keeruline tänulikkust välja näidata argiasjade üle ja pigem olid fookuses suuremad (tööalased) tegemised. Päevikut tagasi lehitses aga on just nii sõdantsoojendav meenutada, kuidas üks sõbralik sõna või pilk, kui oskad seda mägata, teeb tuju rõõmsaks. Teine oluline muutus minu elus on harjumus võtta igal hommikul 1 minut mõtete korrastamiseks, enne, kui autost välja kontorisse kiirustan.”

~ Triin Reisser, Credit 24

“Teine oluline muutus minu elus on harjumus võtta igal hommikul 1 minut mõtete korrastamiseks, enne, kui autost välja kontorisse kiirustan.”

Tänulikkuse päeviku täitmine aitas keskenduda väiksemale hulgale ülesannetele päevas, seeläbi hoida fookust olulisel ja suurendada tulemuslikkust.

“Tänulikkuse päeviku täitmine aitas keskenduda väiksemale hulgale ülesannetele päevas, seeläbi hoida fookust olulisel ja suurendada tulemuslikkust. Lisaks oli hea võimalus väljendada oma tänulikkust kõige selle üle, mis igapäevaste toimetuste vahel kipub iseenesestmõistetav olema, olgugi et seda see tegelikkuses ei ole. Kokkusaamised kolleegidega innustasid päevikut järjepidevalt täitma ning andsid võimaluse saavutatut ja kogetut veelgi sisulisemalt läbi mõelda. Teiste kogemuste kuulamine pani ka iseenda tegevusi teise külje alt vaatama. Olles iseenda suhtes väga nõudlik ja kriitiline, aitas teistega jagamine tunda rõõmu ka väiksematest edasiminekutest.”

~ Liis Süsmalainen, Töötukaassas osakonna juht

TELLI KOOLITUS

100% RAHA TAGASI GARANTII

Koolituse kohta kehtib 100% Raha Tagasi Garantii. Kui tunnete peale koolitust, et meeskond ei saanud sellest kasu maksame raha tagasi.