Me loome oma tuleviku täna ja see, milliseks meie elu kujuneb või lapsed sirguvad, on peegeldus tänasele.

Lapsed on meie kõige suuremad õpetajad ja nendega koosveedetud aeg omab hindamatut väärtust. See päevik, toetab lapse ja vanema omavahelist suhtlust, on suureks abiks kvaliteetaja loomisel ja väärtustab mälestuste hoidmist.
Oleme oma igapäeva toimetamises ja teiste lastevanematega suheldes aru saanud, et on vaja luua midagi, mis lihtsustab lapsevanemal parema kontakti hoidmist oma lapsega. Elu läheb kiiremaks ja lastega sisulise väärtusliku aja veetmiseks jääb vähem aega või kontakt on pealiskaudne.
Päevikust leiad küsimused, mis loovad avatud ja usaldusliku suhte ning ühtlasi on seal joonistamise ala loovuse arendamiseks ja koostegemisest rõõmu tundmiseks. Toome siia ühe näite küsimuse kohta. “Isabel, kujuta ette, et Sul on päris enda mängumaa. Keda Sa kutsuksid sinna mängima?” Isabel vastab:”oma sõbrad”. Küsimus:”Kas Sinu sõpradel on ka nimed?” Vastus:”Annabella, Peeter ja Mari”. Nii saab vanem teada, kes on need lapsed, kellega laps suhtleb.
Päevikut saab hakata kasutama kohe, kui lapsega on võimalik rääkida ning arutelu pidada.
Me loome oma tuleviku täna ja see, milliseks meie elu kujuneb või lapsed sirguvad, on peegeldus tänasele.

KRISTI ja LILIAN

Meie oleme Kristi ja Lilian, toredate tütarde emad. Oleme ettevõtjad ja seejuures on meie eesmärk ümbritseva jaoks midagi ära teha. Lilian on ka lastejooga õpetaja, kelle kogemused andsid meile praktilise sisendi päeviku loomiseks. Elu läheb kiiremaks ja lastega sisulise, väärtusliku aja veetmiseks jääb vähem võimalusi.

Küsimuste korral vastan hea meelega:

kristi@meaningfultalks.eu
+372 566 54 301

Telli “Minu ja sinu tähtsad jutud”