Tänulikkuse päevik

15.00

Meie elu kujundavad meie harjumused. Seda päevikut igapäevaselt täites muudad oma elu kardinaalselt positiivsuse poole. Tänulikkuse tunde kasv toidab hinge ja annab igapäeva elule hoopis teise vaatenurga.

  • Elu muutev
  • Harjumusi muutev
  • Tellitav personaalselt Sinu ettevõte töötajatele ja partneritele
  • Parim kingitus endale ja sõbrale
Tootekood: MS003 Kategooria:

Kirjeldus

Kõige lihtsam moodus alustada iga päeva positiivsete mõtetega

Meie elu kujundavad meie harjumused. Harjumused otsustavad, milline inimene sa oled ja kuidas sa oma elu elad. Oled sa kõigega rahul või võiks siiski midagi olla teisiti? Ehk tunned, et sul on pidevalt kiire? Ei jagu piisavalt aega pere, sõprade ega hobide jaoks? Elu nautimist kipuvad varjutama väikesemad ja suuremad pettumused ning läbikukkumised?

Hea uudis see, et me kõik saame ise oma harjumusi ja oma elu muuta. Üks oskus, mis teeb meist parema inimese, on oskus tunda tänulikkust. Tänulikkus on võti rahulikumasse, mõtestatumasse ja õnnelikumasse ellu. Seda on võimalik õppida ning teha tänulikkusest oma elu igapäevane harjumus. Kuidas? Tänu sellele päevikule, millest võib saada sinu igapäevane sõber ja salajane relv, kes juhatab teed positiivse elu poole ning aitab keskenduda ainult headele asjadele.

Pane korraks nutitelefon käest või pühenda hilisõhtuse televiisori vaatamise asemel ainult seitse minutit päevas oma elu paremaks muutmisele ning alusta uut elu kohe täna! Päeviku täitmine on lihtne – pead ainult hetkeks mõtlema igale pisiasjale, mis sind tegelikult õnnelikuks teeb ning mille eest on sul põhjust olla tänulik. Pane need asjad kirja, lisa neile oma väikesed või suured soovid ning head asjad hakkavadki juhtuma!

Hoiatame vaid selle eest, et päeviku lisamõjude hulka võivad kuuluda nii suurenenud õnn, paremad suhted kui ka pidevalt optimistlik meeleolu.

Mäletad hommikut, mil sa olid kohe ärgates värske ja puhanud ning tundsid ette, et tulemas on väga hea päev? Kas sa tahaksid seda tunnet tunda iga päev? „Minu lugu“ on loodud selleks, et aidata sul seda saavutada, sest pärast tõusmist saad kohe esimeste minutite jooksul paika panna ülejäänud päeva meeleolu ja kulgemise.

Tänulikkus on hinge vitamiin. Seda päevikut igapäevaselt täites muudad oma elu kardinaalselt positiivsuse poole ja täidad oma hinge kasulike vitamiinidega. Uut harjumust kujundades avastad peagi ennast paradiisist!

Miks just kirjutamine on oluline? Käsitsi kirjutamine nõuab suuremat vaimset pingutust ja aega, mis aitab niisamuti jätta mällu parema jälje võrreldes arvutiklaviatuuril tippijatega, ütlevad teadlased. Käsitsi kirjutamine ergutab ajumehhanisme viisil, mida trükkimine ei tee. Lugemine ja kirjutamine hõlmab teadlaste sõnul mitmeid meeli, käsitsi kirjutades saab aju tagasisidet lihastest ja sõrmeotstest. Norra Stavangeri Ülikooli professor Anne Mangen ütles, et tema poolt läbiviidud uuring näitas, et lugemisel ja kirjutamisel olid stimuleeritud erinevad aju osad. Muu hulgas täheldati Broca keskuse ehk motoorse kõnekeskuse aktiveerumist, samas kui klaviatuuril trükkijatel oli selle keskuse aktiveerumine märksa väiksem või puudus üldse. Seega, kui soovid enda pähe luua kestvaid mõttemustreid, tuleb käsitsi kirjutada.

„Minu lugu“ on:

Elu muutev – kui alustad päeva õigesti ja tänulikult, hakkavad head asjad iseenesest sinuga juhtuma. Iga päev.

Järjepidevaks muutev – mul on kiired päevad ja vähe aega ning olen järjepidevuses kehv…ma ei hakka seda täitma. See on üks peamisi põhjuseid, miks päevikut ei täideta. Aga see ongi just põhjus päeviku täitmiseks, võtad korra päevas seitsmeks minutiks hoog ja tempo maha ning vaatad endasse. Kas see, kes peeglist vastu vaatab, oled ikka sina ise või keegi võõras, kelleks sa oled end ümbritseva tulemusel muutunud. Kas soovid olla see inimene?

Harjumusi muutev – sa unustad, mis on depressioon ja ärevus. Sa õpid tunnustamist ja tänulikkust ning kujundad läbi selle endale parema elu.

Väikeseid võite loov – tunnustades end väikeste edusammude eest koged väikseid sisemisi rõõmuhetki ja lood suurema heaolutunde edasiliikumiseks. Linnad ehitati samuti maja maja haaval. Ka Teresa M. Amabile and Steven J. Kramer Harvardi Ülikoolist leidsid, et väikesed võidud hoivad sisemist motivatsiooni ja aitavad sammhaaval edasi liikuda, sest oled andnud oma tegevustele pidevalt tähenduse ja seeläbi ennast inspireerinud.

Kuidas täita?

Päevikut võid täita Sinule sobival ajal – hommikul või õhtul.

Miks koos teise inimesega päevikut täita? Oleme näinud, et üksinda päeviku täitmine ei pruugi olla niivõrd jätkusuutlik. Täites päevikut koos sõbraga saab üksteist julgustada ja väheke “torkida”, et päeviku täitmine unarusse ei jääks. Päeviku täitmise tulemused ei ilmne 1 nädala pärast, need ilmnevad inimeste sõnul nähtavalt juba peale 2 kuulist järjepidevat täitmist. Planeeriga töökaaslasega või partneriga, et igapäev uurite, kas täitsid ja andke üksteisele aru. See töötab nii palju paremini ja peale 1 kuud garanteerime, et näete muutusi.

Leia endale partner kellega koos täidad vähemalt 2-3 kuud

Pakume nii 1:1 kui ka meeskonna koolitusi päevikutega. Aitame järjepidevust treenida ja ennetame läbipõlemist. 

Kirjuta krispiratsioon@gmail.com ja küsi rohkem infot.

Koolituse osalejate tagasisidet loe siit.

Lisainfo

Kaal 350 g
Mõõtmed 21 × 15 cm
Värvivalik

Sinine, Punane, Roheline, Roosa

Tasumise info

Meaningful Talks OÜ

Pank: AS LHV Pank
Konto number: EE347700771003210155
Panga kood: 689
IBAN: EE447700771003304841
BIC: LHVBEE22

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tänulikkuse päevik”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top