ME TEEME SEDA SINU JAOKS!

Meie südamesooviks on parema elu loomine Sulle ja teistele inimestele. Ainuõige viis selle saavutamiseks on harjumuste ja mõtteviisi muutmine.

KRISTI JÕEORG

Mina, Kristi Jõeorg, olen viimased 7 aastat tegutsenud ettevõtluses. Olen alustanud ja juhtinud edukalt tööohutusega tegelevat ettevõtet Riskianalüüs OÜ ja müünud selle 2021 (mitte pandeemia tõttu:)). Pühendun täna Meaningful Talks OÜ-s tegutsemisele ja terapeudi tööle. Minu senine kogemus näitab, et positiivsus, energilisus ning kirg on oma tegemistes üliolulised komponendid!

INDREK PÕLDVEE

Mina, Indrek Põldvee, olen tegutsenud 2015 aastast idufirmaga nimega Sorry as a Service. Selle ajajooksul olen ise kogenud tugevat läbipõlemist. Ma suutsin tänu sellele päevikule enda läbipõlemisest võitu saanud.  Päeviku tegemise põhjus on ennetada läbipõlemist ja võitu saada ennem kui liiga hilja. .  2017 aastal alustasin taskuhälingut nimega “Hakkame tegutsema“. 2018 aasta lõpuks on mul tehtud üle 60 intervjuu, üle 60 000 kuulaja saadetel olnud ja kogenud tohutult palju uut.. Soovin oma kogemusi jagada ja Kristiga koos viime läbi erienvaid koolitusi. Olen tugev tänulikkuse diiler ja võta julgelt ühendust kui küsimusi on.

Minu arvates on Kristi ja Indrek võtnud omale tänuväärse ülesande kujundada Eesti inimeste harjumusi positiivsuse suunas. See ei ole lihtne, kuid kui see toode jõuab käputäie inimestenigi ja aitab muuta nende elu paremuse poole, on see igal juhul väärt ettevõtmine. Seisan ka ise positiivse ellusuhtumise eest ja  Minu Lugu päevik on positiivsete harjumuste kujundamiseks parim viis.

Liina Vettik